קוויק

קוויק אנד ברייט , שהוא חומר ניקוי אורגני מתגבר באופן עקבי על חומרי הניקוי המסורתיים, וזאת משום שמרכיבים צמחיים עובדים קשה יותר מאשר מרקחות כימיות. בגדים מכובסים יוצאים מהכביסה ללא תחושת גומי שחומרי ניקוי סטנדרטיים יכולים להשאיר מאחור; כלים וכלי זכוכית מבריקים; רצפות ואביזרים נוצצים. והכי טוב, אתם צריכים פחות סבון בשביל ליהנות מרמות הניקיון הבולטות האלה בנכס שלכם. אתם יכולים להיות גאים בחלל שלכם, מבלי שתצטרכו לעבוד קשה כדי לגרום לבית שלכם להיראות נפלא. תמשיכו לעיין לעומק במדריך הזה, ותגלו הרבה דברים חדשים על קוויק.

האם עם קוויק תרגישו יותר "ירוקים"?

באופן ברור מאליו, שעם קוויק תרגישו יותר "ירוקים" – מיטב היצרנים של חומרי ניקוי אורגניים חיים לפי הכלל של ידידותיות לסביבה מהעיצוב לייצור ועד לאריזה ולהפצה. חברות אלו מתמקדות בייצור מוצרים באיכות גבוהה, תוך כדי ביצוע ההשפעה הסביבתית הקטנה ביותר האפשרית. סבון טהור ועדין רשום כמוביל אקלים, בעוד שקוויק הוא ניטרלי פחמן. אתם יכולים להרגיש טוב עם רכישה מחברה שלא רק מציעה מוצרים ידידותיים לסביבה, אלא גם מנהלת את העסק שלה בצורה ידידותית לכוכב הארץ.

האם קוויק ידידותי יותר לעור שלכם?

מן הסתם, קוויק ידידותי יותר לעור שלכם – הבגדים שלכם נוגעים בעור שלכם במשך כל היום, ואם אתם משתמשים בחומרי ניקוי קשים במכונת הכביסה, השאריות שנותרו מאחור מתבטאות במגע עם העור שלכם. חומר הניקוי האורגני, קוויק, הינו היפו אלרגני כדי לעזור לאנשים עם רגישות לעור, באופן הזה שהבגדים הנקיים שלהם נוחים, ולא מגרים.

האם קוויק משפר את איכות האוויר?

לא קיים כל עוררין על כך כי קוויק משפר את איכות האוויר – המרכיבים של כל מוצר ניקוי עושים את דרכם לאוויר בעת השימוש, וזה כולל תרסיסים, חומרי ניקוי וסבוני כלים. המרכיבים הטבעיים של חומר ניקוי אורגני כמו הקוויק בטוחים יותר לנשימה במהלך השימוש, מה שיוצר סביבה ביתית בטוחה יותר עבורכם ועבור בני המשפחה  וחיות המחמד שלכם.

האם ניתן להשיג קוויק במנעד נרחב של ריחות?

ונחתום את המדריך הזה שלנו, עם ידיעה מרעישה – בהחלט ניתן להשיג קוויק במנעד רב של ריחות מותאמים אישית – חומרי ניקוי סטנדרטיים אינם מציעים אפשרויות רבות בכל הנוגע לריח, והאפשרויות היחידות הן בדרך כלל ריח הסבון המסורתי או ריח הדרים. חומר ניקוי אורגני, כמו קוויק, לעומת זאת, מגיע במגוון רחב של ריחות צמחיים המתאימים לכל טעם, כולם מופקים מצמחים טהורים.